O KR studiu

Kosmetické a regenerační studio (KR studio) v Podolí bylo otevřeno 1. prosince 2003 s cílem provozovat kosmetické péče obličeje a těla zaměřené na pěstění přírodní krásy ověřenými produkty a postupy. Prvotním záměrem bylo vybudovat malou kliniku poskytující služby náročným klientům za ceny, které této kvalitě odpovídají.
Ve studiu pracuje tým, který má letitou praxi, kromě absolutoria na odborné škole prošel řadou školení zakončených certifikáty. Služby jsou prováděny v luxusním klimatizovaném a lékařsky sterilním prostředí, které přispívá k relaxaci. Součástí péče je individuální přístup ke klientovi, diskrétní jednání a bezplatné poradenství. Stoprocentní hygiena je samozřejmostí včetně odděleně praného prádla používaného při kosmetice, pedikúře, manikúře, depilaci a masážích. Za vysokou úroveň služeb a celkový komfort bylo KR studio v Podolí oceněno francouzskou kosmetickou značkou Darphin – certifikátem Diploma of excellence.

Provozovatelem KR studia v Podolí je firma Frajer s.r.o., vedoucí kosmetičkou Nikola Pecková s letitými zkušenostmi v oboru, držitelka ocenění firmy Darphin za dodržování originálních firemních postupů při kosmetické péči. Za manikúru a pedikúru odpovídá Kristýna Bílková, absolventka farmaceuticko – chemické školy, vyškolená pro práci s kultivačními nehtovými produkty řady Jessica, specialistka na zarůstající nehty, kuří oka a medicínskou pedikúru. Reflexní terapii a uvolňující masáže provádí Pavla Dolejší.

Provoz studia zastřešuje publicistka a spisovatelka PhDr. Blanka Frajerová. Na dodržování všech hygienických norem dohlíží MUDr.Richard Frajer.
Hovoříme anglicky a francouzsky, němčinu lze po domluvě zajistit..