Darphin

O Darphinu

Kosmetika Darphin působí na pleť kombinací tří preparátů zvolených podle typu pleti. Rostlinná séra okysličují a vyživují pleť. Esenciální oleje ji regenerují, krémy pak posilují účinek obou předchozích látek a chrání pleť před vlivem počasí. Tento trojdimenzní pěstící postup zvaný koncept 3D se dá vysvětlit jednoduše. Séra dají pleti najíst, oleje ji ošetří a krémy obléknou.
Darphin tak dopřeje pleti cenné rostlinné výtažky, které ji vyživují, obnovují její buněčnou rovnováhu a navozují trvale příjemný pocit s viditelným efektem. Tato luxusní kosmetika pro náročné klienty má několik pěstících řad vyvinutých pro jednotlivé typy pleti. Firma dodnes dodržuje přání lékaře a zakladatele značky MUDr.Pierra Darphina, aby výběru preparátů předcházela analýza pleti. Ta se v našem studiu provádí zdarma několikrát do roka skin skenerem. Efekt domácího používání kosmetiky Darphin zvyšuje péče odborníků ve studiu, která se doporučuje absolvovat jednou za 3-4 týdny. Kosmetická ošetření, využívající kombinace preparátů jsou založena na specifických masážích a profesionálních pleťových maskách.
Co znamenala pro pojem Haute Couture v oblékání Coco Chanel, to Haute Couture v kráse Pierre Darphin.

Moje setkání s Darphinem

Francouzskou kosmetiku Darphin používám od roku 1999, kdy jsem se  jako novinářka zúčastnila státní návštěvy  prezidenta Václava Havla a jeho ženy Dagmar  ve Francii. V té době mne trápila velmi suchá pleť.Vyzkoušela jsem všechny renomované značky, ale jejich produkty mi nepomohly. Na Place Vendome v Paříži jsem se chtěla v lékárně poradit, zda nemají nějaký speciální preparát na moje potíže.Měla jsem štěstí. Vybrala jsem si místo, kde sídli francouzská luxusní aromakosmetika Darphin, vyvinutá lékařem MUDr.Pierrem Darphinem již v roce 1958. Vzorky této kosmetiky jsem si brala od lékárnice s nedůvěrou. Zelené krabičky jsem nikdy neviděla, tuto  kosmetiku neznala a ač značně zcestovalá, o Darphinu nikdy neslyšela. Se stejnou nedůvěrou jsem si večer na hotelu nanášela dle instrukcí hned tři látky po sobě-sérum olej a krém, tzv. koncept 3D.Nejprve jsem ucítila úlevu od pnutí způsobeného suchostí, po několika dnech používání Darphinu komfort na který se rychle zvyká. První preparáty od firmy Darphin jsem si přivezla v době, kdy ještě neměl v ČR zastoupení a do té doby si ho kupovala v zahraničí. O pár let později jsem vybudovala kr studio v Brabcově ulici v Podolí jako odnož pařížského luxusu nejen ve značce, ale i v celkové koncepci salonu.

Darphin neinvestuje do reklamy, ale do výzkumu. Ví, že se prosadí sám svými výsledky. I já dnes již stoprocentně vím také to, že mi antialergenní, přírodní kosmetika značky Darphin pomáhá zpomalit stárnutí. Věřte mi, že pomůže i Vám!

PhDr. Blanka Frajerová