Pečovat o vás budou

Nikola Pecková

Po ukončení kosmetické školy se chtěla věnovat především péči o obličej a dekolt, provádí však také depilaci, a líčení. Během mnohaleté praxe absolvovala řadu doplňkových školení v oboru. Z kosmetických produktů si nejvíce oblíbila značku Darphin se kterou pracuje řadu let. Za stoprocentní dodržování firemních procedur jí byl udělen Cerificat d´Excellence.

„Ráda se o klientky starám komplexně od ošetření obličeje přes depilaci po lymfatickou masáž. “

Kristýna Bílková

Farmaceuticko-chemická škola ji přivedla do zdravotnických zařízení, kde si uvědomila, jak důležitá je, mimo jiné, péče o nohy. Po rekvalifikaci pracuje několik let se značkou Jessica jako manikérka a pedikérka. Specializuje se na medicínskou pedikúru, zarostlé nehty a kuří oka.

„Baví mě spojit estetickou stránku s praktickou, kdy nejde jenom o krásné nehty, ale i o komfort. Nohy a ruce nám slouží i nás zároveň reprezentují.“

Pavla Dolejší

Pavla Dolejší. Po ukončení střední školy jsem pracovala 12 let jako vlasová stylistka. Poté jsem tři roky absolvovala semináře psychologie. Od mládí se ale zajímám o přírodní léčení a východní medicínu. Přečetla jsem na toto téma mnoho knih, naučila se znát bylinky, absolvovala jsem semináře.

Reflexní terapie od pana Janči mě nadchla nejvíce, protože mi pomohla, když jsem měla vážný zdravotní problém a výsledek byl pro mne úžasný. Absolvovala jsem proto školu reflexní terapie u manželů Patakyových, kteří jsou žáky pana Janči a sama se jí již věnuji několik let profesionálně.
Nejprve jsem všechny postupy vyzkoušela na sobě a na rodině. Zjistila jsem, že univerzální doporučení pro všechny neexistuje, ale že většina nemocí má příčiny subjektivní – jsou informací o tom, že člověk dělá ve svém životě nějakou chybu.