Liftingová řada značky Darphin má nové preparáty

Darphin inovoval svoji řadu Stimulskin s liftingovým efektem. Dva preparáty – Stimulskin plus sérum Divine remodelant a Stimulskin plus krém Divine multi-correction jsou určeny pro zralou pleť, která ztrácí pevnost, pružnost a má viditelné vrásky. Používáním séra a krému Stimulskin, vyrobených novou technologií obnovující hustotu pokožky, bude pleť vyhlazenější, pevnější, bez pocitu pnutí. Efektem pravidelné aplikace je obnovení kontur obličeje a zjemnění vrásek.

Novinky pro péči o tělo:

Darphin uvedl na trh nový jemný exfoliační krém s jádry meruňkových jader a vlasšských ořechů pro omlazení pokožky těla.
Hydratační tělové mléko s kyselinou hyaluronovou dodá pokožce hydrataci a s ní úlevu od pocitu pnutí.

Časově nenáročné lakování

Nabízíme rychleschnoucí laky, které jsou po nalakování nehtů ihned suché a jejichž trvanlivost je podstatně delší než u běžných laků.

Rozšíření služeb.

Kr studio nabízí nově také některé služby. V pedikúře to jsou to rovnátky pro zarůstající nehty, medicínská pedikúra bez použití skalpelu, dlouhotrvající lakování shellac, rocklac, uvolňující masáž chodidel. V péči o tělo lymfatické masáže proti celulitidě. Kosmetika bude od května obohacena přístrojovým vybavením na liftingovou péči.

Lékařské konzultace, především pak v oblasti výživy, snížení hmotnosti, stravování jako prevence nádorových onemocnění jsou zdarma.

 

Květen 13, 2013